2015. február 12. - Debate show

Nyíregyháza Debreceni Egyetem OEC Egészségügyi Kar
Tegnap megtörtént a Debate Youth Line projektünk utolsó nagy programja a Thematic Debate Show. Sok mindent szeretnénk mondani, megmutatni róla, de a legfontosabb, hogy megköszönjük a résztvevők és a szervezésben segítők munkáját.
KÖSZÖNET tehát Birta Alíznak, Hegyes Dórának, Dezanove Jozefinának, Taskó Máténak, Bakos Marcinak, Rubóczki Bálintnak, Lukács Nándinak, Szakáts Lizának, Mészáros Gyurinak a vitában való részvételért!!!
Fehér Krisztinának, Pompár Áginak, Leskóné Borbély Zsuzsinak, Tóth-Kocsis Henriettának, Orosz Zolinak és, na jó Szilágyi Gábornak a háttérmunkáért!
És egy óriási kalaplengetés Szenes Zolinak, akit már meg is környékeztek a show-business-ből smile hangulatjel
Természetesen örültünk a show-ban résztvevő ukrán és román fiataloknak, és a nyíregyházi és nagykállói középiskolásoknak és főiskolásoknak, hiszen tőlük lett igazán, show a show.
Sajtómegjelenés
A játék témája
Poszter
Segédanyag (angol)
Segédanyag (magyar)

És akkor a fotók: