Ifjúsági csoport-, közösség-, és szervezetfejlesztés

Az elmúlt években számos ifjúsági célcsoportot elérő és bevonó tréninget és fejlesztői folyamatot valósítottunk meg. A szociális kompetenciafejlesztés, a családi életre történő felkészítés, az ifjúsági vezetőképzés és szervezet és közösségfejlesztés egyaránt szerepelt a repertoárunkban. Ezeknek egy részét saját pályázati tevékenységünk révén tudtuk megvalósítani, de a Mobilitás Észak-alföldi irodája, a megyei Nemzeti Művelődési Intézet és különböző európai uniós projekt megbízásából is dolgoztunk.
Vannak kész tematikáink, de a megrendelő elvárásai alapján új fejlesztői anyag összeállítását is vállaljuk.
Referencia: 2014-ben a nyírbátori Gyermekesély programban 10 településen zajlik egyesületünk közreműködésével ifjúsági közösségfejlesztés.

Készült a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával.