Önkéntes és fogadószervezeti felkészítő tréningek, foglalkozások

Egyesületünk 2005 óta foglalkozik önkéntesek és fogadószervezet felkészítésével egy mindkét fél számára sikeres önkéntes tevékenység/ projekt megvalósulása érdekében.
A felkészítések keretében foglalkozunk az önkéntes menedzsment elemeivel és az önkéntesek egyéni motivációjával és fejlődésével.
Fiatalok számára alkalmazható érzékenyítő foglalkozást is kidolgoztunk az önkéntesség témakörében, amely alkalmazható az iskolai közösségi szolgálat keretében is.

Referenciák: A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkéntes Centrum működtetése pályázati program keretében 2010-2012-ben a Szocio East Egyesülettel konzorciumi partnerként.
Önkéntes és fogadószervezeti felkészítés megyei Önkéntes Pontokban: Nyírteleki Civil Centrum Egyesület, FIX Egyesület Vásárosnamény,
Ifjúsági szervezetek önkéntes menedzsmentjének fejlesztése – 2011. Bodrogkeresztúr

Készült a Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával.